© Ad-Libri. Používá technologii služby Blogger.

Kontakt

Archiv

29. 9. 2015

Síla myšlenky

V současné době zmítá Evropou uprchlická krize. Množí se demonstrace, podle některých lidí nenávistné komentáře či články, ale též konflikty a napadení údajně válečnými běženci "od jihu". Všude slyšíme, jak jim máme pomoct. Že jim musíme pomoct. V některých zemích se jim ustupuje, pokud si žádají nějaká speciální pravidla. To vše neodmyslitelně vede ke zkáze Evropy.

Už jste někdy poslouchali povídání Petra Chobota? Ne? Tak na YouTube zadejte do vyhledávače heslo "Petr Chobot 2015". A poslouchejte. A nyní jedno konkrétní video:


A až to budete mít, zapněte si ještě jedno video. V něm najdete meditaci na záchranu Evropy. Možná jste právě svraštili čelo a obrátili oči v sloup. Ale pokud byste se zaměřili na sílu vlastního těla a myšlenek, a více si o tom přečetli, mohli byste začít věřit tomu, že myšlenkami lze leccos změnit. Pomocí myšlenek a vizualizace můžete zhubnout. Můžete pomocí myšlenek i přibrat. K této konkrétní záležitosti se váže jedna příhoda, kterou měla má kolegyně z práce. 
Obě pracujeme v prodejně doplňků pro sportovce, těch potravinových. A kolegyni přišel na prodejnu mladík, který si stěžoval, že nemůže přibrat, že nepřibere ani když toho sní hodně. Kolegyně mu jasně vysvětlila, že to, co si říká, mozek přijme, a podle toho se bude chovat. Dostal tedy pokyny, že si má vizualizovat a opakovat, jak se mu zvětšují svaly, nabírají objem, a každá potravina se mu hezky ukládá. Mladík se po dvou týdnech vrátil, a kolegyni vylíčil, že tomu nemůže uvěřit, že je to zázrak, a děkoval až do nebes. 
Myšlenkou lze změnit hodně ve svém životě. Ty příběhy s tím související najdete kdekoliv. A nyní k tomu, co se pojí i k Petru Chobotovi. Všichni znáte současnou situaci v Evropě. Petr Chobot tvrdí, že kdyby se i byť o malé procento změnilo myšlení lidí na planetě. svět by vypadal úplně jinak. Zmizely by špatnosti. Tak se zkuste lehce zapojit, a meditujte. Za Evropu. Oprostěte se od skepticismu. A užijte si to, protože ten relax a pocity poté, jsou k nezaplacení. 

Andy0 komentářů

Okomentovat

Děkuji Vám za každý názor, připomínku či nápad :)